Żel-krem do twarzy LA ROCHE-POSAY Anthelios z filtrem SPF50 UVB UVA 4x 50ml
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żel-krem do twarzy LA ROCHE-POSAY Anthelios z filtrem SPF50 UVB UVA 4 x 50ml. ANTHELIOS UVMUNE 400 OIL CONTROL ŻEL-KREM SPF50+. BARDZO WYSOKA OCHRONA. INNOWACJA W OCHRONIE PRZECIWSŁONECZNEJ. NAJSKUTECZNIEJSZA OCHRONA Z OPATENTOWANYM FILTREM: MEXORYL 400 PRZECIW NAJDŁUŻSZYM I NAJBARDZIEJ PRZENIKAJĄCYM PROMIENIOM UVA (wysoki zakres długości fal UVA [340-400nm] i ultradługich fal UVA [380-400nm]).
- NAJSKUTECZNIEJSZY FILTR UV PRZED NAJBARDZIEJ SZKODLIWYMI PROMIENIAMI UVA* - innowacyjny filtr Mexoryl 400 chroni przed najdłuższymi i najbardziej szkodliwymi promieniami UVA (do 400nm), które stanowią 30% całego spektrum promieni UV i szkodliwie wpływają na skórę przez cały rok.
- BARDZO WYSOKA OCHRONA - zapewnia szerokie spektrum działania przed promieniami UVA i UVB oraz chroni przed głębokim uszkodzeniem komórek.
- TECHNOLOGIA OIL CONTROL - Airlicium™: matujące mikrocząsteczki, które redukują wydzielanie sebum i pomagają kontrolować inne źródła świecenia się skóry (pot, wilgotność) dzień po dniu.
- NIEWIDOCZNY NA SKÓRZE - nietłusta konsystencja o niewidocznym wykończeniu. Niekomedogenny, nie pozostawia białych śladów. Bez substancji zapachowych.
Wskazania:
- Ochrona przeciwsłoneczna skóry wrażliwej, tłustej i mieszanej, wykazującej reakcje na słońce.
Właściwości:
- Szerokie spektrum ochrony przed promieniami UVA/UVB.
- Pomaga zapobiegać stresowi oksydacyjnemu wywołanemu przez podczerwień-A i zanieczyszczenia powietrza.
- Zapewnia matowe wykończenie do 12h*.
Korzyści:
- Wysoka ochrona SPF50+.
- Nietłusta konsystencja.
- Nie zawiera substancji zapachowych.
- Produkt niekomedogenny.
- Testowany pod kontrolą dermatologiczną i okulistyczną pod kątem wrażliwych oczu i ich okolic.
*Test konsumencki 130 osób, 28 dni.
Sposób użycia:
- Nakładać na twarz kilka kropel produktu wielkości ziarenka grochu.
- Stosować obficie i często ponawiać aplikację, aby utrzymać odpowiedni poziom ochrony, przede wszystkim po pływaniu, spoceniu się czy użyciu ręcznika.
- Nakładać na twarz i szyję. Unikać bezpośredniego kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu, natychmiast przepłukać je wodą.
- Należy stosować filtr UV przez cały rok.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
100% Ochrony kupujących i jakość w świetnej cenie w xlak.pl
✓ Gwarancja bezpieczeństwa. Otrzymasz produkt albo zwrócimy Ci Twoje pieniądze.
✓ 5% rabatu na pierwsze zakupy. Zarejestruj się w xlak.pl i zyskaj rabat na Twoje zamówienie.
✓ Rabat na duże zakupy. Dodatkowe 5% rabatu na każde zakupy powyżej 5000 zł.
✓ 100 dni na łatwy zwrot. Masz aż 100 dni na podjęcie decyzji o swoim zakupie.
✓ Łatwe płatności. Bezproblemowe płatności za pobraniem, BLIK, Visa, MasterCard, Apple Pay.
✓ Darmowa dostawa i szybki zwrot. Pewna wysyłka do paczkomatu 24/7 lub kurierem inPost.
✓ Taniej niż na aukcjach. Ceny w xlak.pl są niższe niż na wiodących stronach aukcyjnych.
✓ Ekologiczna i solidna paczka. Nie zużywamy zbędnych materiałów do pakowania.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.