KONTAKT SKLEP@XLAK.PL
DARMOWA DOSTAWA OD 590ZŁ
SZYBKIE ZAKUPY BEZ REJESTRACJI
20 DNI NA ZWROT
WYSYŁKA OD 24H
 
Wszyscy producenci
Innowacja i Technologia w Lakiernictwie
Mieszalnia lakierów samochodowych

W naszej mieszalni lakierniczej oferujemy Państwu usługę profesjonalnego doboru koloru lakieru samochodowego w sprawdzonych technologiach lakierniczych firmy MaxMeyer / Grupa PPG, dzięki którym jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa lakier odpowiadający barwie wybranego elementu z samochodu. Posiadamy receptury kolorów dla wszystkich producentów aut dostępnych na rynku. Każdy nasz lakier jest indywidualnie dopasowywany i dzięki naszemu bogatemu, ponad 27 letniemu doświadczeniu z zakresu kolorystyki samochodowej możemy zagwarantować Państwu pełną zgodność wyprodukowanego przez nas koloru.

Kliknij tutaj i sprawdź dostępne dodatki lakiernicze MaxMeyer (PPG)

Ludzkiego oka nie da się zastąpić

Do każdego zamówienia podchodzimy zawsze szczerze i odpowiedzialnie. Elektroniczny dobór lakieru samochodowego w rzeczywistości pełni rolę tylko pomocniczą. W doborze koloru auta w przypadku malowania wyłącznie wybranych elementów, w celu zapewnienia całkowitej zgodności koloru z malowanym obiektem nie wystarczy kod lakieru samochodowego - wymagamy dostarczenia próbki malowanego koloru (np. dekiel wlewu paliwa). Elektroniczny katalog kolorów - Więcej...

Ceny lakierów?

Koszt każdego lakieru zależy od składników, które zostały użyte do jego wyprodukowania i jest to kwesta indywidualna.

Minimalna ilość lakieru do zamówienia - 100ml (cena ok. 30 zł)

 

Mieszalnia lakierów samochodowych w Krakowie

Zainteresowanych doborem koloru serdecznie zapraszamy do naszej mieszalni lakierów mieszczącej się na ulicy Nowosądeckiej 70 (wjazd do mieszalni lakierów od ul. Białoruskiej) w Krakowie (mapa) albo do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Pamiętaj aby zabrać ze sobą element do którego należy dobrać kolor (np. dekielek wlewu paliwa).

 

Formularz kontaktowy (wybierz temat: Dobór koloru)

 

Pamiętaj, aby we wiadomości podać takie informacje jak: kod lakieru, marka/model pojazdu, a jeśli odwiedzasz naszą siedzibę - przynieść element podglądowy (np. dekielek).


UWAGA: Nie sprzedajemy na odległość lakierów samochodowych przeznaczonych do lakierowania wybranych elementów auta (tego typu usługa z technicznego punktu widzenia jest nierealna) - sprzedajemy je wyłącznie w naszej mieszalni lakierów w Krakowie (ul. Nowosądecka 70). W przypadku malowania całościowego to zastrzeżenie nie obowiązuje.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl