BEZPIECZNE ZAKUPY ONLINE BEZ REJESTRACJI
60 DNI NA ZWROT 
DARMOWA DOSTAWA 490 PLN
SOLIDNE EKO PAKOWANIE
30 LAT NA RYNKU
 
Wszyscy producenci

Ochrona kupujących xlak.pl

Bezpieczne zakupy

100% jakości i bezpieczeństwa. Kupujesz bez ryzyka. Otrzymasz zamówiony produkt albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły tutaj.

Mieszalnia lakierów i farb

 

Mieszalnia lakierów samochodowych online. Profesjonalny dobór koloru lakieru samochodowego.

Lakiery samochodowe 24h

Kliknij, aby dobrać kolor lakieru online.

 

W mieszalni lakierniczej sklepu lakierniczego xlak.pl (Pro-System s.c.) oferujemy Państwu usługę profesjonalnego doboru koloru lakieru samochodowego według kodu oraz z natryskiem próbnym do elementu w sprawdzonych technologiach lakierniczych firmy MaxMeyer PPG, dzięki którym jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa lakier odpowiadający barwie wybranego elementu z samochodu. Multimieszalnia xlak.pl posiada receptury kolorów dla wszystkich producentów aut dostępnych na rynku. Każdy nasz lakier jest indywidualnie dopasowywany i dzięki naszemu bogatemu, ponad 30 letniemu doświadczeniu z zakresu kolorystyki samochodowej możemy zagwarantować Państwu pełną zgodność wyprodukowanego przez nas koloru.


 

Ludzkiego oka nie da się zastąpić

Multimieszalnia xlak.pl do każdego zamówienia podchodzi zawsze szczerze i odpowiedzialnie. Elektroniczny dobór lakieru samochodowego w rzeczywistości pełni rolę tylko pomocniczą. W doborze koloru auta w przypadku malowania wyłącznie wybranych elementów, w celu zapewnienia całkowitej zgodności koloru z malowanym obiektem nie wystarczy kod lakieru samochodowego - wymagamy dostarczenia próbki malowanego koloru (np. dekiel wlewu paliwa). Sprawdź elektroniczny katalog kolorów PPG.

 

Gdzie znaleźć kod lakieru?

Fabryczny numer koloru (kod lakieru OEM, wariant podstawy) to podstawowy wariant koloru Twojego samochodu, może on mieć nawet kilkanaście odcieni. Większość producentów obecnych samochodów umieszczają kod lakieru na tabliczkach znamionowych, które można odnaleźć w zależności od producenta i modelu w różnych miejscach auta. Odnalezienie tabliczki z kodem koloru w aucie czasami nie jest proste, ale na pewno jest możliwe. Jeśli masz problem z odnalezieniem kodu lakieru, zwróć się do swojego serwisu.

 


 

Cena lakieru samochodowego w punkcie

Koszt każdego lakieru bazowego zależy od składników, które zostały użyte do jego wyprodukowania (dodatki typu Xyralic lub perła podwyższają cene) i jest to kwesta indywidualna.

  • Minimalna ilość lakieru do zamówienia, która umożliwia prawidłowy dobór lakieru z receptury: 100ml

 

Ile kosztuje lakier w puszce/pojemniku?

  • Cena lakieru w puszce: 30 - 50 zł / 100ml

 

Ile kosztuje lakier samochodowy w sprayu?

  • Cena lakieru w aerozolu (spray): 50 - 70 zł

 


 

Mieszalnia lakierów samochodowych w Skawinie (koło Krakowa) oraz online

Zainteresowanych doborem koloru lakieru serdecznie zapraszamy do naszej mieszalni lakierów samochodowych mieszczącej się na ulicy Sikorkiego 1B w Skawinie (niedaleko Krakowa) albo do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Pamiętaj aby zabrać ze sobą element do którego należy dobrać kolor (np. dekielek wlewu paliwa). Formularz kontaktowy (wybierz temat: Dobór koloru)

Pamiętaj, aby we wiadomości podać takie informacje jak: kod lakieru, marka/model pojazdu, a jeśli odwiedzasz naszą siedzibę - przynieść element podglądowy (np. dekielek).

 


 

UWAGA: Nie sprzedajemy na odległość lakierów samochodowych przeznaczonych do lakierowania wybranych elementów auta (tego typu usługa z technicznego punktu widzenia jest nierealna) - sprzedajemy je wyłącznie w naszej mieszalni lakierów w punkcie (Sikorskiego 1B, 32-050 Skawina). W przypadku malowania całościowego to zastrzeżenie nie obowiązuje.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl