SZYBKIE I BEZPIECZNE ZAKUPY BEZ REJESTRACJI
DARMOWA DOSTAWA OD 290ZŁ
60 DNI NA ZWROT
SOLIDNE EKO PAKOWANIE
30 LAT NA RYNKU
 
Wszyscy producenci
Kosmetyki samochodowe
Mieszalnia farb/lakierów

 

Mieszalnia lakierów online. Profesjonalny dobór lakieru samochodowego.

Lakiery samochodowe 24h

 

W mieszalni lakierniczej PRO-SYSTEM / XLAK.PL oferujemy Państwu usługę profesjonalnego doboru koloru lakieru samochodowego w sprawdzonych technologiach lakierniczych firmy MaxMeyer / PPG, dzięki którym jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa lakier odpowiadający barwie wybranego elementu z samochodu. Posiadamy receptury kolorów dla wszystkich producentów aut dostępnych na rynku. Każdy nasz lakier jest indywidualnie dopasowywany i dzięki naszemu bogatemu, ponad 27 letniemu doświadczeniu z zakresu kolorystyki samochodowej możemy zagwarantować Państwu pełną zgodność wyprodukowanego przez nas koloru.


 

Ludzkiego oka nie da się zastąpić

Do każdego zamówienia podchodzimy zawsze szczerze i odpowiedzialnie. Elektroniczny dobór lakieru samochodowego w rzeczywistości pełni rolę tylko pomocniczą. W doborze koloru auta w przypadku malowania wyłącznie wybranych elementów, w celu zapewnienia całkowitej zgodności koloru z malowanym obiektem nie wystarczy kod lakieru samochodowego - wymagamy dostarczenia próbki malowanego koloru (np. dekiel wlewu paliwa). Sprawdź elektroniczny katalog kolorów.

 


 

Cena doboru lakieru samochodowego

Koszt każdego lakieru bazowego zależy od składników, które zostały użyte do jego wyprodukowania (dodatki typu Xyralic lub perła podwyższają cene) i jest to kwesta indywidualna.

  • Minimalna ilość lakieru do zamówienia, która umożliwia prawidłowy dobór lakieru z receptury: 100ml
  • Cena lakieru w puszce: 30 - 50 zł / 100ml
  • Cena lakieru w aerozolu (spray): 50 - 70 zł

 


 

Mieszalnia lakierów samochodowych w Krakowie

Zainteresowanych doborem koloru lakieru serdecznie zapraszamy do naszej mieszalni lakierów samochodowych mieszczącej się na ulicy Nowosądeckiej 70 (wjazd do mieszalni lakierów od ul. Białoruskiej) w Krakowie (mapa) albo do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Pamiętaj aby zabrać ze sobą element do którego należy dobrać kolor (np. dekielek wlewu paliwa). Formularz kontaktowy (wybierz temat: Dobór koloru)

Pamiętaj, aby we wiadomości podać takie informacje jak: kod lakieru, marka/model pojazdu, a jeśli odwiedzasz naszą siedzibę - przynieść element podglądowy (np. dekielek).

 


 

UWAGA: Nie sprzedajemy na odległość lakierów samochodowych przeznaczonych do lakierowania wybranych elementów auta (tego typu usługa z technicznego punktu widzenia jest nierealna) - sprzedajemy je wyłącznie w naszej mieszalni lakierów w Krakowie (ul. Nowosądecka 70). W przypadku malowania całościowego to zastrzeżenie nie obowiązuje.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl