BEZPIECZNE ZAKUPY ONLINE BEZ REJESTRACJI
60 DNI NA ZWROT 
DARMOWA DOSTAWA 490 PLN
SOLIDNE EKO PAKOWANIE
30 LAT NA RYNKU
 
Wszyscy producenci

Ochrona kupujących xlak.pl

Bezpieczne zakupy

100% jakości i bezpieczeństwa. Kupujesz bez ryzyka. Otrzymasz zamówiony produkt albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły tutaj.

Ochrona kupujących xlak.pl

Bezpieczne zakupy w xlak.pl

 

Dbamy o to, aby zakupy w xlak.pl były zawsze w pełni bezpieczne - I są.

Ochrona kupujących dla wszystkich zamówień, zwrot 100% bez limitu.

 

Codziennie staramy się aby zakupy w sklepie internetowym xlak.pl były proste, przejrzyste i w 100% bezpieczne. Czuwamy nad tym żeby Twój czas spędzony z nami nie był czasem straconym. Nieustannie aktualizujemy zmieniające się oferty i dopracowujemy najdrobniejsze szczegóły w naszym sklepie. Codziennie nasz zespół handlowy obsługuje kilkaset transakcji, z których niektóre nie mogą być zrealizowane z powodów niezależnych od nas. Jesteśmy realistami i jesteśmy szczerzy w tym co robimy, a przy obecnej sytuacji rynkowej oraz rozbudowanej ofercie i siatce połączeń handlowych nie da się zagwarantować dostępności każdego produktu w dniu zamówienia, ponieważ dostępność niektórych ofert zmienia się z dnia na dzień i z godziny na godzinę.


 

✓ Szybki zwrot Twoich pieniędzy

Otrzymasz zamówiony produkt albo zwrócimy Ci Twoje pieniądze. Program ochrony kupujących (POK) xlak.pl gwarantuje Ci możliwość 100% zwrotu. Wniosek o zwrot pieniędzy możesz złożyć w każdym momencie od daty zakupu (przed wysyłką oraz do 60 dni po zakupie towaru i po wysyłce zwrotnej do nas). Staramy się jak najszybciej przekazać Ci rekompensatę. W większości przypadków zwrot następuje w ciągu 24h tygodnia od Twojego wniosku o zwrot. Skontaktuj się z nami kiedy chcesz, w prosty sposób aby poinformować nas o chęci zwrotu - napisz do nas wiadomość (wybierz temat: zwrot).

 


 

✓ Automatyczny zwrot lub korekta wartości dla niedostępnej pozycji w zamówieniu

Jeśli w Twoim zamówieniu znajdzie się pozycja, która jest niedostępna lub jej realizacja będzie trwać znaczący czas, otrzymasz za nią zwrot lub jeśli jest to zamówienie pobraniowe - zmniejszymy kwotę pobrania o wartość brakującej pozycji lub zmniejszonej ilości danego produktu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl