Innowacja i Technologia w Lakiernictwie
Wszyscy producenci
O firmie

Współpracuj z XLAK.PL

 

Sklep lakierniczy XLAK.PL, którego właścicielem jest w 100% polska firma PRO-SYSTEM s.c. z siedzibą w Krakowie zajmuje się sprzedażą hurtową oraz detaliczną materiałów pomocniczych dla branży lakierniczej, stolarskiej, detailingowej i pokrewnych (lakiery samochodowe, materiały ścierne, materiały polerskie, kosmetyki samochodowe, chemia motoryzacyjna, narzędzia lakiernicze, pistolety lakiernicze, środki do konserwacji auta itd.) oraz kompleksowym, bezpośrednim wsparciem technicznym, doradczym i szkoleniowym w zakresie szeroko rozumianego lakiernictwa. Od lat świadczymy profesjonalną obsługę lakierni, warsztatów i serwisów. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zakupów. 

Mamy ponad 27 lat doświadczenia na rynku motoryzacyjnym.

 

Doświadczenie, profesjonalizm, lojalność

 

Nasze tradycje obsługi rzemiosła motoryzacyjnego sięgają 1992 roku. Już od ponad 27 lat z powodzeniem współpracujemy i jesteśmy sprawdzonym partnerem wielu firm z branży lakierniczej, motoryzacyjnej i stolarskiej głównie w regionach województwa małopolskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego oraz śląskiego, a od jakiegoś czasu rozszerzyliśmy kierunek dystrybucyjny w internecie poprzez nowoczesny sklep lakierniczy dostępny 24 godziny, 7 dni w tygodniu - XLAK.PL

Doświadczenie zdobyte na przestrzeni wielu lat obecności na wymagającym rynku pozwala naszej załodze z powodzeniem i gwarancją obustronnej satysfakcji służyć radą i bezpośrednią pomocą w doborze optymalnych technologii i produktów dla dealerów takich marek jak m.in.: Toyota, Volkswagen, Skoda, Seat, Mercedes-Benz, BMW, Opel, Fiat, Hyundai, KIA, Honda, Citroen, Peugeot, Subaru, Alfa Romeo. Na tym samym poziomie współpracujemy również z firmami niezależnymi, które od lat doceniają naszą pomoc i zaangażowanie w walce o trudny rynek usług motoryzacyjnych.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem lub współpracujemy z między innymi: 3M, SATA, Festool, Norton Saint-Gobain, Colad, MaxMeyer (grupa PPG), Autolux (grupa PPG) Hamach, Emm, Univer, Dinitrol, Teroson, Loctite, Indasa, Rupes, IRT, Drester, Kiberly-Clark, Concept Chemicals, Henkel, Tork, Koch Chemie, Dinitrol, 4CR, STOKO, RR Customs, U-POL, Meguiar's, Mirka, SIA.

 

Lojalność w biznesie to podstawa.

 

Współpracuj z nami

 

Formularz kontaktowy (wybierz temat: Współpraca) lub E-mail: sklep@xlak.pl

 

Dzięki doświadczeniu zdobytemu na przestrzeni wielu lat obecności na rynku motoryzacyjnym jesteśmy w stanie zapewnić atrakcyjne, indywidualnie dopasowane warunki dla naszych stałych partnerów biznesowych. Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby mieszczącej się na ulicy Nowosądeckiej 70 w Krakowie lub skorzystania z możliwości konsultacji telefonicznej lub mailowej. Więcej...

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl