Wszyscy producenci
 
Współpraca

Współpracuj z XLAK.PL

 

Jesteśmy sprawdzonym i lojalnym  partnerem biznesowym wielu firm z branży motoryzacyjnej, stolarskiej i pokrewnych. W ofercie naszego sklepu znajdziesz tylko najlepsze, oryginalne i pewne produkty. Materiały lakiernicze, polerskie, ścierne, konserwujące, chemie motoryzacyjną, narzędzia lakiernicze, kosmetyki samochodowe i inne. Nasze bogate doświadczenie zdobyte na przestrzeni ponad 27 lat obecności na rynku daje gwarancje obustronnych zysków i możliwości rozwoju.  Oferujemy i gwarantujemy atrakcyjne, indywidualnie dopasowane warunki dla naszych stałych partnerów biznesowych. Skontaktuj się z nami i uzyskaj ofertę handlową dla Ciebie.XLAK Premium Partner

Każdy nasz partner indywidualny otrzymuję rangę "XLAK Premium Partner", czyli najwyższa rangę w naszym programie lojalnościowym (więcej informacji). Po pozytywnej negocjacji warunków otrzymasz tą range oraz zyskasz dzięki temu między innymi następujące korzyści:

Indywidualny rabat i oferta

Darmowa szybka dostawa

 Piorytetowa obsługa techniczna i serwisowa

Piorytetowa obsługa konsultacyjna

30 dni na płatność

 

Skontaktuj się z nami

Wszystkich zainteresowanych współpracą i zakupami hurtowymi serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby mieszczącej się na ulicy Nowosądeckiej 70 w Krakowie (mapa) lub skorzystania z możliwości konsultacji telefonicznej lub mailowej.

 

Infolinia: 12 655 02 29     E-mail: sklep@xlak.pl

Formularz kontaktowy

(wybierz temat: Współpraca)

 

Zapraszamy serdecznie do współpracy i zakupów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl