Bezbarwna Powłoka antypoślizgowa INNOTEC Antislip Aerozol Spray 4x500ml
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Bezbarwna Powłoka antypoślizgowa INNOTEC Antislip Ultra Grip Aerozol Spray 4 x 500ml. Antislip Spray to drobnoziarnista, przezroczysta powłoka 1K, która sprawia, że gładkie powierzchnie stają się antypoślizgowe.
- Po 20 minutach można je odkurzyć, a po 24 godzinach można po nich chodzić.
- Do użytku wewnątrz i na zewnątrz.
- Nadają się do łazienek.
- Przezroczyste.
- Odporne na zużycie i ślizganie (R13 według normy DIN 51130).
- Nadają się do częstego kontaktu z wodą.
Powłoka ta zapewnia wysoką odporność na poślizg na różnych powierzchniach, po których można chodzić, takich jak schody, stopnie, podesty i podnóżki, ale nadaje się również do drabin, uchwytów, obrzeży pryszniców/wanien/basenów oraz podłóg w szatniach.
- Dzięki zastosowaniu czystej żywicy akrylowej w połączeniu z cząsteczkami polietylenu, po nałożeniu produkt tworzy przezroczystą, odporną na zużycie i promieniowanie UV warstwę, która jest również bardzo odporna na wpływ czynników atmosferycznych.
- Po nałożeniu zgodnie z instrukcją, Innotec Antislip Spray tworzy powłokę o wartościach odporności na poślizg spełniających najwyższe wymagania bezpieczeństwa
dla powierzchni, po których można chodzić. - Dzięki opakowaniu aerozolowemu Antislip Spray jest niezwykle łatwy w aplikacji, nawet na powierzchniach okrągłych lub zakrzywionych. Antislip Spray ma doskonałą przyczepność do większości popularnych powierzchni, takich jak beton, kamień naturalny, płytki, drewno, twarde tworzywa sztuczne, stal nierdzewna i powierzchnie powlekane (metalowe).
Sposób użycia:
- Produkt należy nakładać na czystą, suchą, wolną od kurzu i tłuszczu powierzchnię, która została zszorstkowana za pomocą ścierki ściernej i oczyszczona za pomocą Innotec Multisol.
- Powierzchnie plastikowe należy oczyścić środkiem Innotec Repaplast Cleaner Antistatic i wstępnie pokryć środkiem Innotec Repaplast Primer New Formula.
- Abypoprawić przyczepność na porowatych powierzchniach, zaleca się wstępne pokrycie ich środkiem Innotec Seal Guard. Gołe powierzchnie metalowe należy wstępnie pokryć środkiem Innotec Construction Primer.
- Odporny na kurz po 20 minutach, można po nim chodzić po 24 godzinach.
Pliki do pobrania:
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
100% Ochrony kupujących i jakość w świetnej cenie w xlak.pl
✓ Gwarancja bezpieczeństwa. Otrzymasz produkt albo zwrócimy Ci Twoje pieniądze.
✓ 5% rabatu na pierwsze zakupy. Zarejestruj się w xlak.pl i zyskaj rabat na Twoje zamówienie.
✓ Rabat na duże zakupy. Dodatkowe 5% rabatu na każde zakupy powyżej 5000 zł.
✓ 100 dni na łatwy zwrot. Masz aż 100 dni na podjęcie decyzji o swoim zakupie.
✓ Łatwe płatności. Bezproblemowe płatności za pobraniem, BLIK, Visa, MasterCard, Apple Pay.
✓ Darmowa dostawa i szybki zwrot. Pewna wysyłka do paczkomatu 24/7 lub kurierem inPost.
✓ Taniej niż na aukcjach. Ceny w xlak.pl są niższe niż na wiodących stronach aukcyjnych.
✓ Ekologiczna i solidna paczka. Nie zużywamy zbędnych materiałów do pakowania.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.